ART / Lithographs / Litograph in colors 11522531
nr 1152 2531
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Jukka Vänttinen (b. 1954), 'Under tiden', 1998, signerad och numrerad 3/70, motivet: 82x25,
LITOGRAPH IN COLORS, Jukka Vänttinen (f. 1954), 'Under tiden', 1998, signerad och numrerad 3/70, motivet: 82x25
1000
SEK 2400
Monday December 11 2017
at 19:23:52
350 kr
400 kr
600 kr
1.500 kr
2.200 kr